Spektakl: The Big Bang, czyli Wielki Wybuch

Stacjonarne
Kategoria: Teatr
Data
9 października
Godzina
16:00 - 17:40
Czas trwania
1 h 40 minut
Organizator
Miejsce
Teatr Komedia – scena przy Słowackiego 19A
Dodatkowe informacje o biletach i wejściówkach: Bilety na spektakl The Big Bang, czyli Wielki Wybuch w festiwalowej cenie 35 PLN/ szt. do nabycia po uprzedniej rezerwacji przez formularz. Zostawcie nam do siebie kontakt mailowy i telefoniczny, skontaktujemy się z Wami i wspólnie ustalimy lokalizacje miejsc podczas wydarzenia. Ustalimy również formę i warunki opłaty za rezerwacje.

Termin wykupienia biletów/rezerwacji do:

6 października 15:00
„The Big Bang” to musicalowa parodia wszystkiego co oczywiste, w której Mateusz Banasiuk i Artur Chamski wespół z towarzyszącym im pianistą Jackiem Kitą przedstawią Wam alternatywną historię świata „w pigułce” – od Wielkiego Wybuchu, aż po współczesność. To musical o tworzeniu najbardziej spektakularnego i kasowego show, które powstanie na Waszych oczach. To humor i zabawa w najczystszej postaci nie stroniąca od ryzykownych historycznie skojarzeń i nie tylko, bowiem śmiejemy się ze wszystkiego i wszystkich.
Czegoś takiego w teatrze jeszcze nie widzieliście!!! Pozwólcie sobie na wymykającą się wszelkiej poprawności pełną gagów sztukę, która uczy dystansu ćwicząc przy tym mięsnie brzucha.

Spektakl rekomendowany dla widzów od 16 roku życia.
W spektaklu używane są słowa i zwroty potocznie uznawane za wulgaryzmy język oraz sceny z elementami nagości (aktorzy w bieliźnie).
Czas trwania przedstawienia: około 100 minut bez przerwy.
Dwóch aktorów na scenie, jeden stoi na krześle odziany długa togą, drugi w przebraniu z kapeluszem na głowie w formie zegara patrzy w jego kierunku
Audiodeskrypcja
Audiodeskrypcja
Miejsce wyciszenia
Miejsce wyciszenia